LH1262CACTR
Numer produktu DigiKey
LH1262CACTRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LH1262CACTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
LH1262CACTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LH1262CACTR
Opis
OPTOISO 5.3KV 2CH PHVOLT 8-SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Optoizolator Fotowoltaiczne Wyjście 5300Vrms 2 kanał 8-SMD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LH1262CACTR Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (maks.)
15V
Producent
Vishay Semiconductor Opto Division
Prąd - wyjściowy / kanał
1µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,26V
Status części
Aktywny
Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.)
50 mA
Liczba kanałów
2
Temperatura robocza
-40°C - 85°C