WYO332MCMCRAKR
Numer produktu DigiKey
2870-WYO332MCMCRAKRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2870-WYO332MCMCRAKRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
WYO332MCMCRAKR
Opis
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WYO332MCMCRAKR Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)