WKO392KCPCJ0KR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Roederstein
W magazynie: 0
Arkusz danych
3900 pF ±10% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
WKO392KCPCJ0KR
Numer produktu DigiKey
2870-WKO392KCPCJ0KR-ND
Producent
Numer produktu producenta
WKO392KCPCJ0KR
Opis
WKO X440Y300VAC 3900PF 10% Y5U B
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,748" (19,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)