WKO102MCPYCRKR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Roederstein
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Roederstein
W magazynie: 10 776
Arkusz danych
Ilustracja dla WKO102MCPYCRKR jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
WKO102MCPYCRKR
Numer produktu DigiKey
2870-WKO102MCPYCRKRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
WKO102MCPYCRKR
Opis
WKO X440Y300VAC 1000PF 20% Y5U R
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)