T59EE477M016E0025
Numer produktu DigiKey
3581-T59EE477M016E0025TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T59EE477M016E0025
Opis
CAP TANT POLY 470UF 16V 2917
Szczegółowy opis
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 25mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T59EE477M016E0025 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 100kHz
Producent
Vishay Polytech
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Pojemność
470 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Napięcie - znamionowe
16 V