XMC7K24CAHM3/I
Numer produktu DigiKey
112-XMC7K24CAHM3/ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-XMC7K24CAHM3/ICT-ND - Taśma cięta (CT)
112-XMC7K24CAHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XMC7K24CAHM3/I
Opis
TVS DIODE 24VWM 24VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V Zacisk 180A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
7000W (7kW)
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Zastosowania
Telekomunikacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
180A