VSSAF5L45-M3/6A
Numer produktu DigiKey
VSSAF5L45-M3/6AGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
VSSAF5L45-M3/6AGICT-ND - Taśma cięta (CT)
VSSAF5L45-M3/6AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VSSAF5L45-M3/6A
Opis
DIODE SCHOTTKY 45V 3A DO221AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 45 V 3A Montaż powierzchniowy DO-221AC (SlimSMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VSSAF5L45-M3/6A Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
650 µA @ 45 V
Seria
Pojemność przy Vr, F
740pF przy 4V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-221AC (SlimSMA)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
45 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
560 mV @ 5 A