VS-T110HF100
Numer produktu DigiKey
VS-T110HF100-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-T110HF100
Opis
DIODE STANDARD 1000V 110A D55
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 1000 V 110A Montaż na podstawie montażowej D-55
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
20 mA @ 1000 V
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
D-55
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1000 V
Bazowy numer produktu
Prąd - średni wyprostowany (Io)
110A