VS-QA150BA10
Numer produktu DigiKey
112-VS-QA150BA10-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-QA150BA10
Opis
POWER MODULE, GEN2 TRENCH MOS BA
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 2 niezależny 100 V 150A Montaż na podstawie montażowej SOT-227-4, miniBLOC
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.08 V @ 100 A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prędkość
Czas bez powrotu > 500mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1.6 mA @ 100 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Konfiguracja diody
2 niezależny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
SOT-227-4, miniBLOC
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-227
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
150A