VS-HFA30TA60CS-M3
Numer produktu DigiKey
VS-HFA30TA60CS-M3GI-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-HFA30TA60CS-M3
Opis
DIODE ARRAY GP 600V 15A TO263AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 600 V 15A (=) Montaż powierzchniowy TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
2 V @ 30 A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
60 ns
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 600 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Standard
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
15A (=)