VS-ETF150Y65U
Numer produktu DigiKey
VS-ETF150Y65U-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-ETF150Y65U
Opis
IGBT MODULE 650V 142A EMIPAK-2B
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Moduł Wykop Falownik trzypoziomowy 650 V 142 A 417 W Montaż na podstawie montażowej EMIPAK-2B
Kategoria
Prąd - graniczny kolektora (maks.)
100 µA
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Pojemność wejściowa (Cies) przy Vce
6.6 nF @ 30 V
Opakowanie
Taca
Wejście
Standard
Status części
Nieaktualne
Termistor NTC
Brak
Typ IGBT
Wykop
Temperatura robocza
175°C (TJ)
Konfiguracja
Falownik trzypoziomowy
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
650 V
Obudowa / skrzynia
EMIPAK-2B
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
142 A
Obudowa dostawcy urządzenia
EMIPAK-2B
Moc - maks.
417 W
Bazowy numer produktu
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
2,06V przy 15V, 100A