VS-C16CP07L-M3 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 1 050
Arkusz danych
Diody 650 V 16A Otwór przelotowy TO-220AC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-C16CP07L-M3
Numer produktu DigiKey
751-VS-C16CP07L-M3-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-C16CP07L-M3
Opis
DIODE SIL CARB 650V 16A TO220AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
85 µA @ 650 V
Opakowanie
Rurka
Pojemność przy Vr, F
320pF przy 1V, 1MHz
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
650 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AC
Prąd - średni wyprostowany (Io)
16A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.7 V @ 16 A