VS-95PFR140
Numer produktu DigiKey
VS-95PFR140-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-95PFR140
Opis
DIODE STD REV 1400V 95A DO203AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 1400 V 95A Korpus, montaż na elemencie gwintowanym DO-203AB (DO-5)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.4 V @ 267 A
Prod.
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-203AB (DO-5)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1400 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 180°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
95A