VS-90EPS12L-M3
Numer produktu DigiKey
VS-90EPS12L-M3GI-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-90EPS12L-M3
Opis
DIODE STANDARD 1200V 90A TO247AD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 1200 V 90A Otwór przelotowy TO-247AD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VS-90EPS12L-M3 Modele
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 1200 V
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247AD
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1200 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
90A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 90 A