VS-87CNQ020ASLPBF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
SMC Diode Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 20 V 40A Montaż powierzchniowy D-61-8-SL
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-87CNQ020ASLPBF
Numer produktu DigiKey
VS-87CNQ020ASLPBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-87CNQ020ASLPBF
Opis
DIODE ARRAY SCHOT 20V 40A D618SL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
450 mV @ 40 A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5.5 mA @ 20 V
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
D-61-8-SL
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
20 V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-61-8-SL
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
40A