VS-85HFL40S05 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 88
Arkusz danych
W magazynie: 0
Diody 400 V 85A Korpus, montaż na elemencie gwintowanym DO-203AB (DO-5)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-85HFL40S05
Numer produktu DigiKey
VS-85HFL40S05-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-85HFL40S05
Opis
DIODE STANDARD 400V 85A DO203AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
500 ns
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 400 V
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
400 V
Prąd - średni wyprostowany (Io)
85A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 125°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.75 V @ 266.9 A