VS-85HF120
Numer produktu DigiKey
85HF120-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-85HF120
Opis
DIODE STANDARD 1200V 85A DO203AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 1200 V 85A Korpus, montaż na elemencie gwintowanym DO-203AB (DO-5)
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
9 mA @ 1200 V
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-203AB (DO-5)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1200 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 180°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
85A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 267 A