VS-80EPF12PBF
Numer produktu DigiKey
VS-80EPF12PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-80EPF12PBF
Opis
DIODE STANDARD 1200V 80A TO247AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 1200 V 80A Otwór przelotowy TO-247AC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VS-80EPF12PBF Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
480 ns
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 1200 V
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247AC
Prąd - średni wyprostowany (Io)
80A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.35 V @ 80 A