VS-6TQ045STRL-M3
Numer produktu DigiKey
112-VS-6TQ045STRL-M3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-VS-6TQ045STRL-M3CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-VS-6TQ045STRL-M3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VS-6TQ045STRL-M3
Opis
DIODE SCHOTTKY 45V 6A TO263AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 45 V 6A Montaż powierzchniowy TO-263AB (D2PAK)
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
800 µA @ 45 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
400pF przy 5V, 1MHz
Status części
Aktywny
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
45 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
6A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
600 mV @ 6 A