VS-6TQ045PBF nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 5 162
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 2 150
Arkusz danych
Diody 45 V 6A Otwór przelotowy TO-220AC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-6TQ045PBF
Numer produktu DigiKey
6TQ045PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-6TQ045PBF
Opis
DIODE SCHOTTKY 45V 6A TO220AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VS-6TQ045PBF Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
800 µA @ 45 V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AC
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
45 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
6A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
600 mV @ 6 A