VS-60EPS08-M3
Numer produktu DigiKey
112-VS-60EPS08-M3-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-60EPS08-M3
Opis
DIODE STANDARD 800V 60A TO247AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 800 V 60A Otwór przelotowy TO-247AC-2L
Modele EDA/CAD
VS-60EPS08-M3 Modele
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 800 V
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247AC-2L
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
800 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
60A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.09 V @ 60 A