Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
SMC Diode Solutions
W magazynie: 25
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 3 017
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 150 V 30A Otwór przelotowy TO-220-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-60CTQ150PBF
Numer produktu DigiKey
60CTQ150PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-60CTQ150PBF
Opis
DIODE ARR SCHOT 150V 30A TO2203
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VS-60CTQ150PBF Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
880 mV @ 30 A
Producent
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
75 µA @ 150 V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
150 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
30A