VS-60APU06-N3
Numer produktu DigiKey
VS-60APU06-N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-60APU06-N3
Opis
DIODE STANDARD 600V 60A TO247AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 600 V 60A Otwór przelotowy TO-247AC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VS-60APU06-N3 Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
81 ns
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 600 V
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247AC
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
60A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.68 V @ 60 A