VS-50MT060PHTAPBF
Numer produktu DigiKey
112-VS-50MT060PHTAPBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-50MT060PHTAPBF
Opis
IGBT MOD 600V 121A 305W 12-MTP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Moduł Ogranicznik pola wykopu Półmostek 600 V 121 A 305 W Otwór przelotowy 12-MTP
Kategoria
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
1,64V przy 15V, 50A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prąd - graniczny kolektora (maks.)
100 µA
Seria
Pojemność wejściowa (Cies) przy Vce
6000 pF @ 25 V
Opakowanie
Zbiorcze
Wejście
Standard
Status części
Aktywny
Termistor NTC
Tak
Typ IGBT
Ogranicznik pola wykopu
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Konfiguracja
Półmostek
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
600 V
Obudowa / skrzynia
Moduł 12-MTP
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
121 A
Obudowa dostawcy urządzenia
12-MTP
Moc - maks.
305 W