VS-40HF20
Numer produktu DigiKey
VS-40HF20GI-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-40HF20
Opis
DIODE STANDARD 200V 40A DO203AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 200 V 40A Korpus, montaż na elemencie gwintowanym DO-203AB (DO-5)
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
9 mA @ 200 V
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-203AB (DO-5)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 190°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
40A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.3 V @ 125 A