VS-40HF10M jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody 100 V 40A Korpus, montaż na elemencie gwintowanym DO-203AB (DO-5)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-40HF10M
Numer produktu DigiKey
VS-40HF10M-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-40HF10M
Opis
DIODE STANDARD 100V 40A DO203AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.3 V @ 125 A
Prod.
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-203AB (DO-5)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 190°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
40A