VS-30ETH06FP-N3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Diody 600 V 30A Otwór przelotowy TO-220-2, pełny pakiet
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-30ETH06FP-N3
Numer produktu DigiKey
VS-30ETH06FP-N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-30ETH06FP-N3
Opis
DIODE STANDARD 600V 30A TO2202
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
2.6 V @ 30 A
Prod.
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 600 V
Opakowanie
Rurka
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-2, pełny pakiet
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
30A