Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 4 004
Arkusz danych
Bezpośrednie
SMC Diode Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
SMC Diode Solutions
W magazynie: 224
Similar
Panjit International Inc.
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 31
STMicroelectronics
W magazynie: 409
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 60 V 15A Otwór przelotowy TO-220-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-30CTQ060PBF
Numer produktu DigiKey
30CTQ060PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-30CTQ060PBF
Opis
DIODE ARR SCHOTT 60V 15A TO2203
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VS-30CTQ060PBF Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
620 mV @ 15 A
Producent
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
800 µA @ 60 V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
15A