VS-30BQ040HM3/9AT
Numer produktu DigiKey
112-VS-30BQ040HM3/9ATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-VS-30BQ040HM3/9ATCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-VS-30BQ040HM3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VS-30BQ040HM3/9AT
Opis
DIODE SCHOTTKY 40V 3A DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 40 V 3A Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VS-30BQ040HM3/9AT Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 µA @ 40 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
230pF przy 5V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Typ mocowania
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-214AB (SMC)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
570 mV @ 3 A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)