VS-25TTS12FP-M3
Numer produktu DigiKey
VS-25TTS12FP-M3-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-25TTS12FP-M3
Opis
SCR 1.2KV 25A TO-220AB FULL-PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SCR 1.2 kV 25 A Standardowe odzyskiwanie Otwór przelotowy TO-220AB, pełny pakiet
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VS-25TTS12FP-M3 Modele
Kategoria
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
150 mA
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prąd - stan wyłączony, (maks.)
500 µA
Opakowanie
Rurka
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
270A przy 50Hz
Status części
Aktywny
Typ SCR
Standardowe odzyskiwanie
Napięcie - stan wyłączony
1.2 kV
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
2 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
45 mA
Obudowa / skrzynia
TO-220-3, pełny pakiet
Napięcie - stan włączony (Vtm)) (maks.)
1.25 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB, pełny pakiet
Prąd - stan włączony (It (AV)) (maks.)
16 A
Bazowy numer produktu
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
25 A