VS-25FR20
Numer produktu DigiKey
112-VS-25FR20-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-25FR20
Opis
DIODE STD REV 200V 25A DO203AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 200 V 25A Korpus, montaż na elemencie gwintowanym DO-203AA (DO-4)
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
12 mA @ 200 V
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-203AA (DO-4)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
25A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.3 V @ 78 A