VS-25ETS08S-M3
Numer produktu DigiKey
VS-25ETS08S-M3-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-25ETS08S-M3
Opis
DIODE STANDARD 800V 25A TO263AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 800 V 25A Montaż powierzchniowy TO-263AB (D2PAK)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VS-25ETS08S-M3 Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 800 V
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
800 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
25A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.14 V @ 25 A