VS-20L15TSTRL-M3
Numer produktu DigiKey
112-VS-20L15TSTRL-M3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-VS-20L15TSTRL-M3CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-VS-20L15TSTRL-M3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VS-20L15TSTRL-M3
Opis
DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO263AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 15 V 20A Montaż powierzchniowy TO-263AB (D2PAK)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VS-20L15TSTRL-M3 Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 mA @ 15 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
2000pF przy 5V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
15 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
20A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 125°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
410 mV @ 19 A