VS-20ETF10-M3
Numer produktu DigiKey
VS-20ETF10-M3-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-20ETF10-M3
Opis
DIODE STANDARD 1000V 20A TO220AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 1000 V 20A Otwór przelotowy TO-220AC
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
95 ns
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 1000 V
Status części
Aktywny
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1000 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AC
Prąd - średni wyprostowany (Io)
20A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.3 V @ 20 A