Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 19 575
Arkusz danych
Similar
IXYS
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 45 V 7,5A Montaż powierzchniowy TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-15CTQ045SPBF
Numer produktu DigiKey
15CTQ045SPBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-15CTQ045SPBF
Opis
DIODE ARR SCHOT 45V 7.5A TO263AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VS-15CTQ045SPBF Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
550 mV @ 7.5 A
Producent
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
800 µA @ 45 V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
45 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
7,5A