VS-12CWQ10FN-M3
Numer produktu DigiKey
VS-12CWQ10FN-M3-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-12CWQ10FN-M3
Opis
DIODE ARRAY SCHOTT 100V 6A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 6A Montaż powierzchniowy TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VS-12CWQ10FN-M3 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
950 mV @ 12 A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 mA @ 100 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA (DPAK)
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
6A