Ilustracja dla VS-10MQ100-M3/5AT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-10MQ100-M3/5AT
Numer produktu DigiKey
VS-10MQ100-M3/5ATGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
VS-10MQ100-M3/5ATGICT-ND - Taśma cięta (CT)
VS-10MQ100-M3/5ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VS-10MQ100-M3/5AT
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 1A Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
38pF przy 10V, 1MHz
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-214AC (SMA)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
780 mV @ 1 A