Ilustracja dla VS-10MQ060HM3/5AT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-10MQ060HM3/5AT
Numer produktu DigiKey
112-VS-10MQ060HM3/5ATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-VS-10MQ060HM3/5ATCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-VS-10MQ060HM3/5ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VS-10MQ060HM3/5AT
Opis
DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 60 V 1A Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 µA @ 60 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
31pF przy 10V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-214AC (SMA)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
630 mV @ 1 A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)