VS-10ETS12THM3
Numer produktu DigiKey
112-VS-10ETS12THM3-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-10ETS12THM3
Opis
DIODE STANDARD 1200V 10A TO220AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 1200 V 10A Otwór przelotowy TO-220AC
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 1200 V
Prod.
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Rurka
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Aktywny
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AC
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 10 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)