VS-10ETF06-M3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
IXYS
W magazynie: 291
Arkusz danych
Diody 600 V 10A Otwór przelotowy TO-220AC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-10ETF06-M3
Numer produktu DigiKey
VS-10ETF06-M3-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-10ETF06-M3
Opis
DIODE STANDARD 600V 10A TO220AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 600 V
Status części
Aktywny
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AC
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 10 A