VS-10ETF04STRR-M3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 994
Arkusz danych
Diody 400 V 10A Montaż powierzchniowy TO-263AB (D2PAK)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-10ETF04STRR-M3
Numer produktu DigiKey
VS-10ETF04STRR-M3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VS-10ETF04STRR-M3
Opis
DIODE STANDARD 400V 10A TO263AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 480 V
Status części
Aktywny
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
400 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 10 A