Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody 400 V 10A Montaż powierzchniowy TO-263AB (D2PAK)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-10ETF04SPBF
Numer produktu DigiKey
VS-10ETF04SPBFGI-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-10ETF04SPBF
Opis
DIODE STANDARD 400V 10A TO263AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 200 V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
400 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 10 A