VS-10CVH02HM3/I nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 200 V 5A Montaż powierzchniowy TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SLIM DPAK
VS-10CVH02HM3/I
Numer produktu DigiKey
VS-10CVH02HM3/IGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
VS-10CVH02HM3/IGICT-ND - Taśma cięta (CT)
VS-10CVH02HM3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VS-10CVH02HM3/I
Opis
DIODE ARRAY GP 200V 5A SLIMDPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VS-10CVH02HM3/I Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Producent
Czas regeneracji wstecznej (trr)
25 ns
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
4 µA @ 200 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Standard
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
5A
Obudowa dostawcy urządzenia
SlimDPAK
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.17 V @ 10 A