VF20100SG-M3/4W
Numer produktu DigiKey
VF20100SG-M3/4W-ND
Producent
Numer produktu producenta
VF20100SG-M3/4W
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 20A ITO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 20A Otwór przelotowy ITO-220AB
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
350 µA @ 100 V
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
ITO-220AB
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
20A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.07 V @ 20 A