VB60100C-M3/8W
Numer produktu DigiKey
VB60100C-M3/8WGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
VB60100C-M3/8WGICT-ND - Taśma cięta (CT)
VB60100C-M3/8WGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VB60100C-M3/8W
Opis
DIODE ARR SCHOT 100V 30A TO263AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 30A Montaż powierzchniowy TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VB60100C-M3/8W Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
790 mV @ 30 A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 mA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Bazowy numer produktu
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
30A