V6K100DUHM3/H
Numer produktu DigiKey
112-V6K100DUHM3/HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-V6K100DUHM3/HCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-V6K100DUHM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V6K100DUHM3/H
Opis
DIODE ARR SCHOTT 100V 3A FLATPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 2 niezależny 100 V 3A Montaż powierzchniowy 8-PowerTDFN
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
350 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Konfiguracja diody
2 niezależny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Dioda Schottky'ego
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa / skrzynia
8-PowerTDFN
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
3A
Obudowa dostawcy urządzenia
FlatPAK (5x6) (podwójny)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
690 mV @ 3 A