V3PM15HM3/H
Numer produktu DigiKey
112-V3PM15HM3/HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-V3PM15HM3/HCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-V3PM15HM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V3PM15HM3/H
Opis
DIODE SCHOTTKY 150V 1.8A DO220AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 150 V 1,8A Montaż powierzchniowy DO-220AA (SMP)
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 150 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
180pF przy 4V, 1MHz
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
150 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-220AA (SMP)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1,8A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
760 mV @ 1.5 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)