V35PW60-M3/I
Numer produktu DigiKey
V35PW60-M3/IGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
V35PW60-M3/IGICT-ND - Taśma cięta (CT)
V35PW60-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V35PW60-M3/I
Opis
DIODE SCHOTTKY 60V 35A SLIMDPAK
Szczegółowy opis
Diody 60 V 35A Montaż powierzchniowy SlimDPAK
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 mA @ 600 V
Seria
Pojemność przy Vr, F
3600pF przy 4V, 1MHz
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
35A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
720 mV @ 35 A