V20PWM15HM3/I
Numer produktu DigiKey
112-V20PWM15HM3/ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-V20PWM15HM3/ICT-ND - Taśma cięta (CT)
112-V20PWM15HM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V20PWM15HM3/I
Opis
DIODE SCHOTTKY 150V 20A SLIMDPAK
Szczegółowy opis
Diody 150 V 20A Montaż powierzchniowy SlimDPAK
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
250 µA @ 150 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
950pF przy 4V, 1MHz
Seria
Klasa
Motoryzacja
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
150 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SlimDPAK
Prąd - średni wyprostowany (Io)
20A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.47 V @ 20 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)