V20PW10-M3/I
Numer produktu DigiKey
V20PW10-M3/IGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
V20PW10-M3/IGICT-ND - Taśma cięta (CT)
V20PW10-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V20PW10-M3/I
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 20A SLIMDPAK
Szczegółowy opis
Diody 100 V 20A Montaż powierzchniowy SlimDPAK
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
V20PW10-M3/I Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 µA @ 100 V
Seria
Pojemność przy Vr, F
1510pF przy 4V, 1MHz
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
20A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
860 mV @ 20 A